12. 5. 2017                           Přátelské utkání

Titanic Štěpánovice - Novosedly   4 : 3  (1 : 2)

Trněný

Míra Fiktus         Marek Fiktus         M. Šauer ml.      Prokeš

Finger                   Maroušek                Kosař

M. Šauer st.       Mraček A.

Přátelské utkání se hrálo na dobře připraveném hřišti od 18.00 hodin 2 x 35 minut ve Štěpánovicích. Hosté přijeli pouze s devíti hráči, ale domácích bylo také málo, pouze deset. Pískal rozhodčí J. Hart prezident Titanicu. Dobře zachytal Z. Trněný. Na domácích byla vidět nerozehranost, všichni byli na trávě poprvé a na střídání nebyl nikdo. Návraty hráčů pomoci obraně byly jako procházka v lese.

1. poločas

18. minuta – 0 : 1 Střelu po zemi k tyči, Trněný byl krátký

20. minuta – M. Šauer ml. střelou z 20 metrů do tyče

25. minuta – 1 : 1 Maroušek po ideální přihrávce od Kosaře

28. minuta - Mraček A. ze tří metrů nad

30. minuta - Kosař napodobil Mračka A. tentokrát z 5 metrů

32. minuta - 1 : 2 Míra Fiktus překonal Trněného - vlastňák

2. poločas

40. minuta – Trněný skvěle vyrazil na roh po samostatném úniku útočníka hostů

41. minuta – 1 : 3 z rohu A. Mraček neuhlídal svého hráče a ten skóroval hlavou

48. minuta – 2 : 3 Prokeš po přihrávce Marka Fiktuse - konečně zaútočili obránci

54. minuta -  A. Mraček hlavou po rohu trefil tyč

55. minuta - 3 : 3 útočící obránci si vyměnili role Prokeš uvolnil Marka Fiktuse a ten nezaváhal

58. minuta - 4 : 3 Míra Fiktus odčinil vlastňák a hlavou po centru Kosaře stanovil konečné skóre

65. minuta - poslední šance, ale Kosařovu střelu vyrazil golman na břevno