9.6.2017                                Přátelské  utkání

Titanic Štěpánovice - Plavsko  1 : 1  (1 : 1)

Suchánek R.

Kučera                Kotásek                Mlýnek               Prokeš

Beneda                 Chmel                Tlačil            Matoušek

M. Šauer st.     Mraček A.     Šimánek        Trčka

Přátelské utkání se hrálo na tvrdém ( vyschlém ) hřišti od 18.30 hodin  2 x 35 minut ve Štěpánovicích. Hosté přijeli pouze s deseti hráči. Domácích bylo třináct, ale ze sestavy proti Novosedlům byli pouze M. Šauer st. a P. Prokeš.   Pískal již tradiční rozhodčí J. Hart. Branku obsadil R. Suchánek a další dva golmani museli do pole - Matoušek a Kotásek. Hosté byla fotbalovější. Domácí se snažili udržet krok a tak remíza byla spravedlivá.

1. poločas

6 .minuta – "Golman" Matoušek z voleje nad branku

14.minuta – 1 : 0  Chmel doklepl centr A. Mračka

25.minuta – 1 : 1 obrana domácích se nechala vyšachovat a bylo vyrovnáno

28.minuta -  Chmel s krásně uvolnil, ale střela šla vedle

32.minuta -  Suchánek v brance nezapoměl co se mládí naučil nohama, výborně rozehrál na dobře hrajícího Matouška , ten na Chmela, který uvolnil rychlíka Šimánka a ten zavěsil, gól. Ten ale nebyl uznán pro ofsajd.

2. poločas

38.minuta – Prokeš spolu se Šimánkem se vrhli do útoku, ale střela zase vedle

57.minuta – hosté zahrozili, ale Suchánek zachránil

65.minuta – během minuty A. Mraček a Kučera ze tří metrů nad branku.

67.minuta -  Trčka, který poprvé nastoupil za Titanic spálil tutovku, snad to příště bude do sítě

69.minuta - poslední šance agilního Prokeše, ale opět mimo branku